od 1997 roku    - jesteśmy w Polsce

od 2007 roku    - prowadzimy składy opałowe

od 1990 roku    - jesteśmy na rynku międzynarodowym


Firma 'Hanseatic' Coal & Coke Trading Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1997 roku. Korzenie naszej działalności wywodzą się bezpośrednio z doświadczenia niemieckiej korporacji 'Hanseatic' Coal & Coke Trading Gmbh (http://hcc-trading.de/) funkcjonującej na rynku międzynarodowym od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym handlu paliwami stałymi, w szczególności węglem energetycznym. Realizujemy przeładunki materiałów masowych oraz transport kolejowy i samochodowy. Od początku działalności na rynku polskim Prezesem Zarządu jest Krzysztof Śliwa.

W 2006 roku rozszerzyliśmy swoją działalność uruchamiając terminal węglowy w Starogardzie Gdańskim oraz skład opałowy w Czersku. W 2017/2018 roku otwieramy skład opałowy w Sierakowicach/Puzdrowie.

W ciągłej sprzedaży posiadamy węgiel z kopalń polskich oraz z importu. Dzięki starannej selekcji i prowadzonym na bieżąco analizom oferujemy sprawdzone paliwo w korzystnej cenie. Ofertę uzupełnia drewno kominkowe liściaste (buk, brzoza, dąb) świeże i sezonowane, układane na paletach. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i hurtowych, którym możemy zaproponować zawarcie umowy na dostawy węgla w dłuższym okresie czasu przy niezmienionej cenie.

Dokumenty firmowe: NIP REGON

Odbiorców przemysłowych zapraszamy na stronę: www.hanseatic.com.pl

Tuesday the 29th. HANSEATIC Coal&Coke Trading Polska Sp. z o.o. - Joomla Site Templates